Toplamda 17 adet bağımsız bölümden oluşan, 650 m2, 450 m2 ve 400 m2 müstakil arsalar içinde modern yaşam alanlarına sahip villalar, rezidans daireler ve beraberinde denize sıfır butik otelden oluşan projemiz 2019 yazında tamamlanıp maliklerimize teslim edilmiştir. 10.000m2 alan üzerine kurulu, “Residences & Hotel” konsepti ile hizmet veren projemizde ev sahiplerimiz, kendi özel plajlarında huzurla tatillerini yaparlarken, otelin sağladığı konfordan da diledikleri zaman faydalanmaktadırlar. Diledikleri an doğa ile iç içe, deniz kıyısında veya sosyal alanlarda vakit geçirebilen maliklerimiz, mutlu huzurlu ve güvende bir yaşam sürmektedirler.

Her köşesi huzurlu ve konforlu bir yaşam alanı olan, yeşillikler içindeki bu villa ve rezidanslar müstakil havuzlu, özel otoparklı, son sistem akıllı ev teknolojisine uygun olarak dizayn edilmiştir. Mekanik ve teknik olarak en iyi malzeme, en kaliteli işçilik ve en özel tasarımlarla inşa ettiğimiz projemiz ayrıca ekolojik düzeni ve doğayı koruyan sistemlerle donatılmıştır.

​Sağlam yapı ve yenilikçi bakış açısını ilke edindiğimiz, mimari ve kültürel birikimlerimizi sentezleyerek tasarladığımız bu özel projemizle kentimize artı bir değer kattığımıza inanıyoruz.