10.000m2 alan üzerine kurulacak olan rezidans & otel konsepti ile hizmet verecek olan projemiz, denize sıfır konumu, mavi bayraklı özel plajı, otel konforundan dilediğiniz an yaşayabileceğiniz, denizin yeşil ile birleştiği, bir mekan olacak.

450 m2 ve 650 m2 müstakil arsalar içinde ruhunuzun dinleneceği harika yaşam alanlarına sahip villalar, rezidans daireler ve deniz kıyısında harika bir otelden oluşacak bu büyük projemizi 2019 yazına kadar sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz.

Dilediğiniz an doğa ile iç içe bir yaşam ,dilediğiniz zaman deniz kıyısında muhteşem gün batımı ile harika vakit geçirmenizi sağlayacak lokasyona sahip bu konsept ile mutlu huzurlu ve güvende hissedeceksiniz.

Müstakil havuzlu evlerimiz ,özel otoparklı, son sistem akıllı ev teknolojisine uygun olarak dizayn edilecek , projemizle ilgili detaylar, görsellerimiz ve diğer ayrıntılarımızı çok yakında sizlerin beğenisine sunacağız.

Tasarımı ve konforu ile adeta işte benim evim diyebileceğiniz bir cennet bahçesi hayal edin!

Sağlam yapı ve yenilikçi bakış açısını ilke edindiğimiz ve her yıl yapmış olduğumuz yeni projelerimizle, sektörde edindiğimiz tecrübe, mühendislik ve kültürel birikimlerimizin bu özel projemize, fark katacağına inanmaktayız.

Yeni yatırım çeşitleriyle ve farklı faaliyet sahalarında atılımlarımızı gerçekleştirmeyi sürdürüyoruz. Bugüne kadar bir çok proje tamamladık ,bütün projelerimizi sanatsal çizgiler, yenilikçi yaklaşımlar ve çözümlerimizle herkes tarafından fark edilen, kazançlı işlere dönüştürdük. Müşterilerimize konut satmakla kalmayıp sevgi ,saygı ve dostluklarını kazandık. Bu enerji ile  büyüdük ve değerleri ile güçlendik.

Yeni doğacak olan bu güzide projemizde harika yaşam alanları ve hayatınıza rahatlık katacak bir çok uygulamalarımızla sizlerle bir arada olmayı hedefliyoruz.