İnşaat sektörüne adımımızı,  Aile şirketi olan Önderler Konut A.Ş. deki yönetim kurulu başkanlığından 2018 yılının başında ayrılarak 20 yıllık bilgisi, tecrübesi ve ileriye dönük vizyoner yapısıyla Murat Önder liderliğinde attık.

1998 yılından beri sektörün güvenilir isimlerinden olan, birçok sosyal sorumluluk projelerinde yer almış Murat Önder, Çınar Elite Yapı A.Ş. ile tüm bilgi ve birikimlerini insanlar için güvenli, huzurlu, fonksiyonel ve yatırım değeri yüksek yaşam alanları oluşturmaya aktardı.

Çınar Elite Yapı olarak, sağlam kökleri ile uzun ömürlü, sürekli canlı yapısı ile estetik ve gücün birleşimini temsil eden Çınar Ağacının doğasından esinlendik. Faaliyetlirimizin merkezine Her zaman en kaliteli malzeme ve işçilik, en iyi doğru fiyat, en iyi hizmet ve süreklilik ilkelerimizi konumlandırarak projeler üretmeye ve gerçekleştirmeye başladık.

Yatırım değeri yüksek olan Bodrum-YAHŞİDE denize sıfır iki projeyle ve Milas’taki inşaatlarımızla başlangıç yaptık. Odağımız Bodrum olmakla birlikte Milas, Güllük, İzmir ve sahil çevresi gibi bölgeleri de değerlendirerek inşaat başta olmak üzere, alım satım ve müteahhitlik hizmetleri ile Çınar Elite Yapı’nın yatırım alanlarını genişletmek amacındayız.

Bölgede her bütçeye uygun konforlu yaşam alanları ve yatırım fırsatları sunmak, çevreye duyarlı, şık ve sade mimari projeler üretmek için çalışıyoruz. Hayata geçen projelerimizin doğa şartlarına üstün dayanma gücü olan, güvenli, tasarımlarıyla ışıldayan, uzun soluklu yatırım fırsatı sunan yaşam alanları olması birincil önceliğimizdir.