KURUMSAL

İnşaat sektörüne adımızı, aile şirketi olan Önderler Konut A.Ş.’deki yönetim kurulu başkanlığından 2017 yılının sonunda ayrılarak 20 yıllık bilgisi, tecrübesi ve ileriye dönük vizyoner yapısıyla Murat Önder liderliğinde attık. 1998 yılından beri sektörün güvenilir isimlerinden olan, birçok sosyal sorumluluk projelerinde yer almış kurucumuz Murat Önder; Çınar Elite Yapı A.Ş. ile tüm bilgi ve birikimlerini kullanarak, insanlar için güvenli, huzurlu, fonksiyonel, çevreye duyarlı ve yatırım değeri yüksek yaşam alanları meydana getiriyor.

Çınar Elite Yapı olarak, sağlam kökleri ile uzun ömürlü, sürekli canlı yapısı ile estetik ve gücün birleşimini temsil eden çınar ağacının doğasından esinlendik. Yönetim kurulu üyemiz, inşaat mühendisi Fatih Efe’nin de ortaklığı ile gücüne güç katan firmamız, her zaman en kaliteli malzeme ve işçilik, en iyi en doğru fiyat, en iyi hizmet ve süreklilik ilkeleriyle emin adımlarla yoluna devam ediyor. Başladığımız her projeyi zamanında ve eksiksiz teslim ederek, maliklerimizi kaliteli, güvenilir konutlarla buluşturuyor ve kârlı yatırım fırsatları sunarak herkesi ev sahibi yapmanın mutluluğunu duyuyoruz.

Yatırım değeri yüksek olan Yahşi ve Bitez’de hayata geçirdiğimiz, sürmekte olan ve gerçekleşecek projelerimizle; her bütçeye uygun konforlu yaşam alanları ve yatırım fırsatları sunmak, çevreye duyarlı, kentsel dokuya uygun mimari yapılar üretmek için çalışıyoruz.  Odağımız Bodrum olmakla birlikte; Milas, Güllük, İzmir ve sahil çevresi gibi bölgeleri de değerlendirerek, uzman teknik kadromuzla inşaat başta olmak üzere, taahhüt, tadilat ve proje geliştirme, müteahhitlik hizmetleri ve gayrimenkul yatırımcılığı ile Çınar Elite Yapı’nın yatırım alanlarını genişletmek amacındayız.