FOREST OF BİTEZ

Forest of Bitez; Haziran 2022 tarihinde teslim edilecek olan projemiz, arsa sahibi Efe Mühendislik olan, Çınar Elite Yapı A.Ş. tarafından kat karşılığı olarak yapılan 4000 m² içerisinde, 6 müstakil villadan oluşmaktadır. Tek kat/flat olarak tasarlanan villaların her biri 650 m² arsa payı içerisinde, brüt 420 m² kullanım alanına sahiptir.

Forest of Bitez; Bodrum’un en sevilen konumlarından birinde, mandalina bahçeleriyle ünlü doğayla iç içe evlerin bulunduğu Bitez’in huzurlu köşesinde yer almaktadır. Villalarda açık mutfaklı büyük bir salon, 5 yatak odası, 5 banyo-wc, çamaşır odası, fitness ve hobi salonları, sauna, müstakil bahçesinde barbekü, özel havuz ve ayrıca müştemilat bulunmaktadır.

Tüm yıl yaşamaya uygun konforunuz düşünülerek projelendirilen evlerimizde; yerden ısıtma sistemi, ısı pompası, boyler, şömine, akıllı – güvenli ev otomasyonu, VRV sistem iklimlendirme, jeneratör, yedek su depoları ve merkezi vakum süpürge sistemi yer almaktadır.

Forest of Bitez’de ev sahiplerinin isteklerine bağlı olarak opsiyonel özellikler ekleme imkanı da sunulmaktadır.

Seramik, parke, vitrifiye, sabit mobilyalar gibi detaylar kişilerin beğenisine uygun olarak şekillendirilerek teslim edilecektir.

Forest of Bitez’de doğal malzemelerle tasarlanan geniş yaşam alanları sizlere nitelikli bir hayatın kapılarını aralıyor. 24 saat güvenliğin sağlanacağı bu villalarda huzurlu ve sağlıklı bir gelecek sizleri bekliyor.

Projedeki en güncel fiyat listesi, kampanya, indirim, ödeme planı ve seçeneklerini öğrenmek için “Proje Hakkında Bilgi Alın” kısmını kullanabilirsiniz.