Town Life Ortakent

Eylül 2021’de yaşamın başlayacağı Town Life Ortakent, arsa sahibi olduğumuz 2100 m² içerisinde, 6 blok 12 adet daireden oluşmaktadır. 130 m² brüt alana sahip yüksek tavanlı ve şömineli evler; 3 yatak odası, 2 banyo, (FRANKE marka fırın, ocak ve davlumbaz dahil) VANUCCİ marka açık mutfaklı ferah bir salona sahiptir. Yılın tüm zamanı yaşamanız için, 12 modern ve doğa dostu konutun tüm alt yapı ve ev içi sistemleri en ince detayına kadar düşünülerek tasarlanmıştır. Yerden ısıtma, iklimlendirme borulama, tüm yatak odalarının gömme dolapları ve vestiyerin imalatları yapılmış halde teslim edilecektir. Site yönetimiyle belirlenecek 24 saat güvenlikli bu evlerde; konfor, ayrıcalık ve etkileyici bir yaşam tarzı sizleri bekliyor.

Hayatı tüm renkleriyle kucaklayacağınız, sosyal hayatınıza aralık vermeden devam edeceğiniz bir bölgede yaşamanın keyfine varacaksınız. Town Life Ortakent, hem doğayla iç içe hem de Acıbadem Hastanesi’ne, Midtown ve Metro gibi alışveriş merkezlerine, Ted Koleji’ne, köy pazarlarına, bankalara birçok önemli noktaya keyifli bir yürüyüş mesafesindedir.

Projedeki en güncel fiyat listesi, kampanya, indirim, ödeme planı ve seçeneklerini öğrenmek için “Proje Hakkında Bilgi Alın” kısmını kullanabilirsiniz.